2010 yılında kurulan Ado, beyaz eşya (Bosch yetkili satıcısı), proje, ithalat-ihracat ve online ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

Hakkımızda

2010 yılında kurulan Ado, beyaz eşya (Bosch yetkili satıcısı), proje, ithalat-ihracat ve online ticaret alanlarında faaliyet göstermektedir.

- Proje: Firmamız kamu ve özel sektördeki kurumsal işletmelerin genel olarak bilişim teknolojisi ve elektronik ile ilgili ihtiyaçlarını içeren projelerinde yüklenici firma olarak rol oynamaktadır.

- İthalat-İhracat: Ado, distribütörü olduğu yurt dışı kökenleri firmalardan taşınabilir tarayıcı, tablet pc klavyesi ve tablet pc aksesuarları, soğutuculu laptop masaları, grafik tablet ithalatı yaparak yurtiçi pazara dağıtımını gerçekleştirmektedir. Firmamız ithalatı olan ürünlerin bakımı için TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Ayrıca firmamız laboratuvar test cihazları ve beyaz eşya ürünleri konularında ihracat yapmaktadır. Firmamız İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birliği'nin üyesidir.

- Online Ticaret: Firmamız kurulduğu tarihten bugüne kadar profesyonel anlamda online ticaret ile iştigal etmektedir. 2014 yılı itibariyle 100.000'e yakın kayıtlı üyesi olan ve 120.000 civarında sipariş gönderimi gerçekleştirmiş olan aynigunkargo.com online alışveriş sitesi firmamıza aittir. Sitemizde beyaz eşya, mobilya, mutfak eşyası, spor aletleri, tüketici elektroniği başta olmak üzere bir çok kategoride satış gerçekleştirilmektedir. Bosch, Singer, Schafer, Güral Porselen, Hisar, Dyson, Voit, Casper, tedarikçimiz olan önemli markalardan bazılardır.